×××درس پنجم×××

بله نوبت رسید به درس پنجم ، دوستهای عزیز حالا میخواهیم   MR BASIC  رو با جزئیات بیشتر بررسی کنیم . خوب  قفسه سینه و شکم رو با هم در نظر گرفتیم که  از یه مکعب ساخته شده (همونطور که در بالای تصویر زیر میبینید) . یه کم دقیق تر میشیم و دستها و بازوها رو بررسی میکنیم .اگه به بخش 1 توجه کنید مراحل کشیدن دست رو میبینید اول برای یه فرم کلی از دست یه مکعب میکشیم و بعد انگشت شست رو اضافه میکنیم و بعد با یه منحنی ساده دو طرف مکعب رو به هم وصل میکنیم ، خوب همه چیز آماده هست تا انگشتها را بکشیم باید این منحنی رو بین سه انگشت تقسیم کنیم .

خوب بریم بخش 2 ،تو این قسمت به بازوها توجه کنید که خیلی راحت با دو تا استوانه کشیده شدند و فقط استوانه دوم وقتی به مچ نزدیک میشه سرش جمع میشه . بازو چه در حالتی که جمع چه در حالی که صاف و راست از دو استوانه تشکیل شده .

بخش 3 پایین تنه ،دوستهای خوبم قسمت لگن رو یه کره در نظر گرفتیم و حالا پاها که دقیقا مثل دستها از دو استوانه تشکیل شده (وقتی که پا صاف هست یه استوانه دیده میشه ولی یادتون نره باید همون دو استوانه در نظر گرفته بشه علتش رو  بعدا وقتی خواستیم  انیمه انجام بدیم متوجه میشید) . برای پنجه و پاشنه از احجام زیر استفاده میکنیم .(الف3)

ddddddddddd.jpg 

 

خوب دوستهای عزیز اگر با طراحی MR BASIC  مشکلی ندارید شروع کنید پزهای مختلف طراحی کنید و آماده باشید که در درسهای بعدی نوبت به این میرسه که قوانین دیزنی رو با  MR BASIC  تست بگیریم . با انرژی باشید !

 

eee.jpg

/ 2 نظر / 12 بازدید
سحر

از نبودن تو ، تا شبهایی که به یادت سحر نشد . . . از زخم هایی که به جانم افتاده است ، تا لحظه ی خواستن چشمهایت . . . راهی نمانده است . اما بی تو ، آرزوهایم خفه شده اند ، ذره ذره جان دادند تا به اینجا که نیستی برسم . . . مثل همین لحظه که می نویسم برایت ، من مانده ام ، با یادی که از حضورت ساخته ام در یادم . . . من و نبودن و نبودن و نبودنت . . . . . اما بی خیال ! جایی دیگر تو را خواهم جست ، شاید جایی دیگر ، خیلی دور ، خیلی نزدیک . . . سلام صبح بخیر پیشاپیش میلاد مهدی موعود را به شما مهربان و خانواده محترمتون تبریک میگم....با آپ جدیدی به روزم ..خوشحال میشم عطر قدمهای سبزتون فضای کوچک کلبه ام پرکنه....روز دل انگیزی داشته باشی مهربون روزخوش[بغل][گل][گل][بغل]

الهام

خیلی خوب توضیح میدید ممنون ولی من یه مشکلی دارم: من سالهاست طراحی نکردم و حرکت دستم در طراحی خیلی خشک و بی انعطاف شده بهتره چه کار کنم برای رفع این مشکل ؟