معرفی وبلاگ

سلام به همه دوستداران هنر بخصوص رشته انیمیشن

دوستان قصد من از ایجاد این وبلاگ این هست که بتونم اطلاعات خوب و مفیدی رو در اختیارتون بذارم و تمام سعی ام رو می کنم تا این وبلاگ مفید واقع شه .

من سعی می کنم یه سری آموزش در تمامی زمینه ها ی دوبعدی - سه بعدی بذارم (از منابع معتبر براتون ترجمه کنم) و هر چیزی که خودم بلدم که البته خیلی ناچیزه در اختیارتون قرار بدم تا شما هم استفاده کنید . دوستان خوبم من سطح اطلاعات شما رو متوسط فرض کردم ولی سعی می کنم همه چیز رو ساده بیان کنم ولی هر کسی تو هر زمینه ای در وبلاگ مشکل داشت بهم خبر بده تا جایی که از دستم بر بیاد کمکتون میکنم . هدف من این هست که یه تبادل اطلاعات داشته باشیم .من نه استاد دانشگاه هستم نه یه آدم حرفه ای در انیمیشن ، من فقط یه علاقمند سمجم .

امیدوارم  لذت ببرید و با نوشتن نظراتتون منو راهنمایی کنید لبخند

/ 1 نظر / 14 بازدید
علی

سلام یلدا جان .... امیدوارم موفق باشی .... من علاقه شدیدی به انیمیشن دارم سه تا کتاب در مورد 3dmax دو تا در مورد Maya و يك كتاب در مورد Poser خوندم حالا هم به اندازه يك مبتدي بلد هستم و خيلي چيزها ميسازم اگه خواستي منم يه كمكي در مورد اين مطالب ميتونم بكنم ... من الان دارم روي يك استاديوم كار ميكنم البته به اندازه شما كه بلد نيستم ولي شايد در مورد مطالب كمكي از من بر بياد .... در ضمن به وبلاگم هم يه سري بزن خوشحال ميشم ..... با تشكر ....